logo

Usługi alpinistyczne w firmie Jarex (wycinka drzew) - Tychy, Mikołów i okolice

Prace alpinistyczne to jedna ze specjalności firmy Jarex. Z tej wyjątkowej metody wycinki drzew skorzystało już bardzo wielu klientów na terenie Mikołowa, Tychów i całego Śląska. Nasza firma alpinistyczna oferuje bogaty zakres prac na wysokościach, w wyjątkowo trudnych warunkach. Zespół Jarex to doświadczeni i wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy doskonale radzą sobie na wysokościach i potrafią sprostać każdemu zadaniu. Do usług alpinistycznych, jakie oferujemy należą: wycinka alpinistyczna drzew, mycie okien, zakładanie rynien oraz malowanie kominów. Usługi wysokościowe wykonywane są z użyciem wyłącznie najwyższej klasy sprzętu oraz z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

Wycinka alpinistyczna drzew – kiedy należy z niej skorzystać?

Z usługi alpinistycznej korzystają klienci, u których wycinka drzew inną metodą, np. z użyciem podnośnika jest niemożliwa. Dzieje się tak zwykle przez utrudniony dojazd do drzewa, niesprzyjające warunki terenowe lub specyficznych uwarunkowań związanych z samym drzewem. Metoda ta staje się z roku na rok bardziej popularna, a zapotrzebowanie na prace alpinistyczne stale rośnie. Teren działań naszego zespołu, świadczącego usługi wysokościowe, to głównie miasta Mikołów oraz Tychy, jednakże świadczymy usługi alpinistyczne także w innych częściach województwa śląskiego.

 

Wycinanie i przycinanie drzew metodą alpinistyczną

Usługi alpinistyczne polegają na wycince drzew od góry, jest to tzw. wycinanie sekcyjne. To skomplikowane i bardzo wymagające fizycznie zadanie, dlatego usługi wysokościowe mogą być świadczone wyłącznie przez wyszkolonych specjalistów, którzy wykazują się olbrzymią sprawnością, siłą, szybką reakcją i wyobraźnią przestrzenną.

Wycinka alpinistyczna drzew rozpoczyna się od samej góry – montuje się tam olinowanie, a następnie, etapami, usuwa poszczególne części drzewa. W pierwszej kolejności prace alpinistyczne polegają na usunięciu gałęzi dalszych (mniejszych), by następnie usuwać poszczególne gałęzie boczne, wyrastające wprost z pnia. Wycinkę drzewa metodą alpinistyczną kończy redukcja pnia, kawałek po kawałku, sekcyjnie, poczynając od góry. Usługi alpinistyczne wykonywane są z wyjątkową starannością i precyzją – drobne elementy podlegające wycięciu zrzucane są w wytyczoną strefę, tak, by prace na wysokościach zapewniały odpowiedni poziom bezpieczeństwa ludziom, budynkom i obiektom na danym terenie.

 

Usługi alpinistyczne i alpinistyczna wynika drzew – Tychy / Mikołów

Przeważająca część usług alpinistycznych, prowadzona jest przez nas na terenie Tychów i Mikołowa, gdzie zlokalizowana jest siedziba firmy Jarex. Nasze usługi wysokościowe, oprócz wspomnianej wycinki drzew, to również mycie okien (wysokie budynki, biurowce, obiekty trudno dostępne), zakładanie rynien oraz malowanie kominów. Interesują Państwa usługi alpinistyczne? Zachęcamy do kontaktu z naszą centralą w Mikołowie – dokonamy dla Państwa indywidualnej wyceny planowanych prac wysokościowych oraz wspólnie znajdziemy dogodny termin ich przeprowadzenia!

Kontakt

P.H.U Jarex

Jarosław Borkowski
Adres: ul. Górnicza 8,
43-190 Mikołów
śląskie
Tel: 501-714-059

Email: phu_jarex@onet.eu
NIP: 635-134-44-32


Napisz do nas

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące świadczonych przez Nas usług zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest P.H.U. Jarex z siedzibą przy ul. Górniczej 8 43-190 Mikołów, NIP: 635-134-44-32 Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: phu_jarex@onet.eu lub w Polityce Prywatności.


Copyright © 2024, P.H.U Jarex