logo

Ogrody Jarex

Firma JAREX zajmuje się kompleksowym wykonywaniem oraz projektowaniem ogrodów od 1994 r. Jesteśmy rodzinną firmą, a naszą dewizą jest kompetencja i szybkość działania. Zapewniamy profesjonalnie wykonany projekt ogrodu oraz jego realizację, także z powierzonego projektu. Nasze ogrody tworzymy z pasją tak, aby sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych klientów, a jednocześnie doradzamy jak powinien wyglądać ogród nie tracąc przy tym funkcjonalności oraz estetyki, ciesząc oko przez wiele następnych lat.

Profesjonalnie dobranie rośliny do gleby, nasłonecznienia oraz preferencji użytkowników sprawiają że ogród, jest piękny przez cały rok. Odpowiednio dobrane rozwiązania systemów nawadniania, oraz odpowiedzialny projekt ogrodu z przemyślanym usytuowaniem małej architektury ogrodowej (altany ogrodowe, huśtawki itd.) daje w przyszłości ogrom możliwości związanych z wykorzystaniem ogrodu. Wprowadzamy pewnego rodzaju swoiste innowacje, które ułatwiają konserwację ogrodu w przyszłości. W naszych realizacjach zależy nam na zadowoleniu klienta, ponieważ to on w nim będzie wypoczywał i nabierał sił ze zmaganiami dnia codziennego.

Usługi ogrodowe:

 • Projekty terenów zieleni (projektowanie ogrodów)
 • Zakładanie ogrodów
 • Zakładanie trawników (trawniki z rolki, trawniki z siewu)
 • Nawierzchnie ogrodowe, place, tarasy
 • Woda w ogrodzie (oczka wodne, stawy i kaskady)
 • Oświetlenie ogrodu
 • Systemy automatycznego nawadniania (HUNTER, TORO)
 • Prace ziemne
 • Nawadniania ogrodów i systemy nawadniania
 • Odwodnienia (drenaż)
 • Usługi alpinistyczne (mycie okien, zakładanie rynien, malowanie kominów)
 • Alpinistyczna wycinka drzew
 • Wykonywanie zdjęć lotniczych ogrodu, przed i po założeniu (zdjęcia z paralotni)
 • Odśnieżanie dachów (kompleksowe usługi odśnieżania - Śląsk)
 • Działamy na terenie śląskich miast: Mikołów, Tychy, Żory i inne (Śląsk)


Projekty ogrodów i terenów zielonych


Projektujemy tereny zielone jak i modernizujemy już istniejące.

Systemy Nawadniania


Systemy automatycznego nawadniania wykonujemy ze sprzętu czołowych producentów.

Kompleksowe Prace Ziemne


Prace ziemne obejmują usuwanie powierzchniowej warstwy gruntu, równanie terenu, plantowanie ziemi.

Usługi Alpinistyczne


Usługi alpinistyczne obejmują mycie okien, zakładanie rynien, malowanie kominów.

Kontakt

P.H.U Jarex

Jarosław Borkowski
Adres: ul. Górnicza 8,
43-190 Mikołów
śląskie
Tel: 501-714-059

Email: phu_jarex@onet.eu
NIP: 635-134-44-32


Napisz do nas

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące świadczonych przez Nas usług zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest P.H.U. Jarex z siedzibą przy ul. Górniczej 8 43-190 Mikołów, NIP: 635-134-44-32 Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: phu_jarex@onet.eu lub w Polityce Prywatności.


Copyright © 2024, P.H.U Jarex