logo

Firmę ogrodnicza JAREX została założona w 1994, wtedy wyróżniała się na rynku wiedza, determinacja, a przede wszystkim nowoczesne spojrzenie na ogród. Po ponad 24 latach na rynku oprócz wyżej wymienionych cech można pochwalić się ogromnym doświadczeniem w dziedzinie zakładania ogrodów oraz jego pielęgnacji. Nasze doświadczenie wspiera przede wszystkim najbliższa rodzina i najwyższej klasy sprzęt ogrodniczy dzięki któremu praca jest wykonana na najwyższym poziomie. Przez dwie dekady nasz zakres usług powiększył się o :

  • tworzenie skalniaków,
  • wodospadów oraz kaskad,
  • fontann z naturalnego kamienia,
  • oczek wodnych,
  • systemy automatycznego nawadniania,
  • formowanie roślin,
  • chirurgię i leczenie drzew, oraz ich wycinkę,
  • usługi alpinistyczne,
  • wszelkiego pokroju prac ziemnych.

Kontakt

P.H.U Jarex

Jarosław Borkowski
Adres: ul. Górnicza 8,
43-190 Mikołów
śląskie
Tel: 501-714-059

Email: phu_jarex@onet.eu
NIP: 635-134-44-32


Napisz do nas

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące świadczonych przez Nas usług zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest P.H.U. Jarex z siedzibą przy ul. Górniczej 8 43-190 Mikołów, NIP: 635-134-44-32 Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: phu_jarex@onet.eu lub w Polityce Prywatności.


Copyright © 2023, P.H.U Jarex