logo

Automatyczne systemy nawadniania ogrodu – dlaczego warto?

Ogród jest jak żywy organizm, który do prawidłowego funkcjonowania stale potrzebuje odpowiedniej ilości wody. Firma Jarex oferuje swoim klientom systemy nawadniania, które w całości pokryją zapotrzebowanie na wodę roślin w ogrodzie, bez potrzeby nieustannego doglądania ich i ręcznego podlewania. Automatyczne systemy nawadniania ogrodu to olbrzymia wygoda dla gospodarza – elektroniczny sterownik wraz z umiejętnie poprowadzoną siecią rur i zraszaczy wykona całą pracę za nas. Wystarczy ustawić porę i czas nawadniania ogrodu, wybrać odpowiedni sposób nawadniania i gotowe! Optymalnie ustawiony system zraszania to oszczędna i wysoce wydajna instalacja, gwarantująca najlepsze warunki do wzrostu roślin w ogrodzie. Przekonali się o tym właściciele ogrodów w Tychach i ogrodów w Mikołowie, gdzie firma Jarex w głównej mierze prowadzi swoją działalność.

Nawadnianie ogrodu – na czym polega?

Istnieją dwie opcje dla każdego posiadacza ogrodu – ręczne podlewanie roślin za pomocą węża lub konewki, albo skorzystanie z nowoczesnych systemów nawadniania ogrodu. Ten drugi wariant z powodzeniem instalujemy u naszych klientów od wielu lat. Projekt systemu podlewania ogrodu oparty jest na sieci rur prowadzonych pod ziemią. Instalacja wyposażona jest w elektrozawory i armaturę, a także urządzenia zraszające najlepszych firm na rynku – stawiamy wyłącznie na sprawdzone i jakościowe rozwiązania w branży. Czujnik opadów, w który wyposażony jest system nawadniania kontroluje aktualny stan nawodnienia gleby i uruchamia podlewanie ogrodu dopiero wówczas, gdy faktycznie jest taka potrzeba. To gwarancja oszczędności środków i optymalnego zużycia zasobów wody, które w Polsce są wyjątkowo niewielkie. Ogrody w Mikołowie i Tychach, w których realizowaliśmy automatyczne podlewanie ogrodu, niebywale na tym zyskały.

Ile kosztuje system nawadniania ogrodu?

Wycenę automatycznego systemu nawadniania ogrodu firma Jarex przygotowuje indywidualnie dla każdego klienta Oferujemy nawadnianie ogrodu w Mikołowie i Tychach, a zakres swojej działalności poszerzamy także na inne części Śląska i całej Polski.

Na cenę systemu nawadniania wpływa wiele czynników, między innymi źródło poboru wody, wielkość instalacji, spadki terenu i zaawansowanie prac ziemnych, a nawet gatunek i rozmieszczenie roślin. W ofercie znajdziecie Państwo materiały, armaturę oraz elementy nawadniające najwyższej jakości – dzięki temu projektowane i wykonywane systemy nawadniania naszego autorstwa są trwałe, niezawodne i wysoko wydajne.

Woda w ogrodzie to nie tylko krople ze zraszacza!

Mała retencja to dziś bardzo gorący temat na ustach zarówno przedstawicieli uniwersytetów, jak i generalnych wykonawców. Wszyscy przecież rozumieją i promują potrzebę zatrzymywania wody w środowisku, stąd duże zainteresowanie oczkami wodnymi i stawami, także w ogrodach prywatnych. Firma Jarex specjalizuje się w projektowaniu i realizacji obiektów wodnych w przestrzeni publicznej oraz na prywatnych posesjach. W naszym portfolio znajdą Państwo między innymi krany z naturalnego kamienia, które idealnie komponują się z ogrodem, wcześniej wspomniane oczka wodne i stawy, a także wodospady i kaskady. Firma Jarex dysponuje sprzętem, kadrą oraz widzą techniczną z zakresu inżynierii wodnej i melioracji, dzięki czemu realizacje związane z obiektami wodnymi w ogrodzie w realizujemy od A do Z – kompleksowo.

Nowoczesne, nawadnianie ogrodów Tychy - Mikołów

 

Kontakt

P.H.U Jarex

Jarosław Borkowski
Adres: ul. Górnicza 8,
43-190 Mikołów
śląskie
Tel: 501-714-059

Email: phu_jarex@onet.eu
NIP: 635-134-44-32


Napisz do nas

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące świadczonych przez Nas usług zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest P.H.U. Jarex z siedzibą przy ul. Górniczej 8 43-190 Mikołów, NIP: 635-134-44-32 Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: phu_jarex@onet.eu lub w Polityce Prywatności.


Copyright © 2023, P.H.U Jarex